Możliwość komentowania Zagroda Opolska została wyłączona

Zagroda Opolska Smaczne i zdrowe wędliny to zasługa nie tylko tradycyjnych receptur, ale przede wszystkim jakości produktów,
z których są przygotowywane.
W Zagrodzie Opolskiej zadbano i o jedno, i o drugie. Współpraca z małymi lokalnymi przetwórcami daje gwarancję wysokiej jakości mięsa. W połączeniu z ciekawymi mieszankami przypraw powstają wyjątkowe, smaczne i zdrowe wędliny.

Od teraz dostępne również na www.galiano.pl – Specjalizujemy się przede wszystkim w przetwórstwie dziczyzny, w przetwórstwie wieprzowiny również, ale w mniejszej ilości, natomiast są to wszystko produkty wysokiej jakości, najczęściej bez dodatków chemicznych. To, co robimy, jest naszą pasją – mówi Bartłomiej Płaczek, prezes “Zagrody Opolskiej”.

Czy wiesz, że: – nie wszystkie „E“ są szkodliwe. Na przykład symbol E 250 oznacza sól peklową (sól kuchenna z dodatkiem saletry), która w przetwórstwie wędlin jest bardzo potrzebna – zapobiega m.in. powstawaniu jadu kiełbasianego – chcąc jeść zdrowe wędliny, należy zwracać uwagę na ich skład. Zdrowiej jest kupić i zjeść mniej wędlin lepszej jakości, niż więcej słabej jakości i smaku.

0

TOP

X